Umów się na lekcję próbną!

+48 512 083 592

Zadzwoń dzisiaj

Iwicka 19/34

Warszawa

kontakt@bednarczykpiotr.pl

Skontaktuj się przez mail

Iwicka 19/34

Warszawa

+48 512 083 592

Zadzwoń dzisiaj

kontakt@bednarczykpiotr.pl

Skontaktuj się przez mail

Korepetycje z angielskiego na Mokotowie dla uczniów podstawówki lub liceum

Nazywam się Piotr Bednarczyk. Jestem lektorem języka angielskiego.  Z wykształcenia jestem filologiem, a także absolwentem studiów Business Studies. Jestem także twórcą materiałów dydaktycznych.  Na co dzień, robię wszystko, aby ułatwić naukę języka angielskiego moim uczniom. Jeśli interesują cię korepetycje z angielskiego na Mokotowie zapraszam do lektury tekstu.

korepetycje-z-angielskiego-na-mokotowie

 

 • Szukasz korepetycji dla swojego dziecka, które uczy się w szkole podstawowej lub w liceum? Świetnie trafiłeś!

Jeśli twoje dziecko nie radzi sobie z pewnymi zagadnieniami w szkole, czy też dostaje same piątki, a potrzebuje czegoś więcej lub chce się przygotować do egzaminu końcowego, to zgłoszenie się do profesjonalnego nauczyciela angielskiego może tylko pomóc.

JAK KOREPETYCJE POMAGAJĄ UCZNIOM

Oferuję spersonalizowane lekcje angielskiego oraz pomagam uczniom rozwijać ich umiejętność uczenia się, ogólną wiedzę o angielskim i próbuję rozpalić pasję do uczenia się angielskiego. Te składniki są nam potrzebny, aby twoje dziecko osiągnęło swoje cele podczas lekcji w szkole, jak również poza szkołą.

Trzeba pamiętać o tym, że nie ma idealnych metod, które zadziałają na każdego. Każdy uczeń ma inne potrzeby. Takie czynniki jak wiek,  czy obecność jakichś zaburzeń uczenia się wpływają na to, co zadziała podczas procesu uczenia. Dlatego też ważne jest przedstawienie potrzeb ucznia, oczekiwań, zainteresowań oraz różnych predyspozycji przed zapisaniem się na korepetycje.

JACY UCZNIOWIE MOGĄ ODNIEŚĆ KORZYŚCI Z KOREPETYCJI ANGIELSKIEGO?

Wiele rodziców i nauczycieli skupia się na zaletach korepetycji zwłaszcza dla dzieci, które nie radzą sobie w szkole. W rzeczywistości prawie każde dziecko zyska w pewien sposób na zapisaniu się na korepetycje. Uczniowie, którzy borykają się z trudnościami w nauce albo mają problemy w pewnych kwestiach, szybko zauważą korzyści płynące z korepetycji. Jednakże nawet uczniowie, którzy dobrze sobie radzą w szkole, (tzw. uczniowie piątkowi) skorzystają z bodźca, którym korepetycje z angielskiego są.

Niezależnie od tego, jak uczeń wcześniej sobie radził na zajęciach w szkole, wymierne korzyści z korepetycji z angielskiego można zauważyć w ciągu kilku tygodni. Nie chodzi tylko o oceny, nie one głównie świadczą o sukcesie dziecka w procesie nauczania. Dla mnie osobiście ważniejsza są zmiany w zachowaniu, takie jak, odnowione zainteresowanie szkołą czy lepsze nawyki uczenia się.

CZEGO, WIĘC SZUKAĆ NA KOREPETYCJACH?

Jeśli chcesz, aby twoje dziecko rozwinęło się na korepetycjach, potrzebny jest korepetytor, który skupi się na uczniu i jego indywidualnych potrzebach. Wiele dzieci, które nie radzą sobie w szkole, potrzebują wspierającego otoczenia, gdzie będą mogły przepracować trudniejsze zagadnienia, w sposób, który jest dla nich efektywny.

JAKIE JESZCZE UMIEJĘTNOŚCI MOGĄ NABYĆ UCZNIOWIE?

Oprócz lepszych ocen, korzyści płynące z korepetycji obejmują wiele innych kompetencji, które dzieci nabywają w czasie pozalekcyjnych zajęć. Krytyczne myślenie, lepsze zorganizowanie czy lepsze nawyki uczenia się, to tylko niektóre z nich. Ta wiedza owocuje, nie tylko z przedmiotu, z którego odbywają z korepetycje.

KORZYŚCI Z KOREPETYCJI ZE MNĄ

 • pracuje nad wszystkim aspektami nauki angielskiego twojego dziecka
 • dostosowuje materiały do obecnego poziomu angielskiego ucznia
 • tłumaczę gramatykę w zrozumiały sposób, szukają analogii w codziennych sprawach
 • sam się angażuje w lekcje i widzę rosnącą motywację uczniów
 • jeśli aspekt komunikacyjny jest zaniedbywany podczas lekcji w szkole (co się dzieje bardzo często), staram się wdrożyć więcej ćwiczeń rozwijających tą umiejętność
 • rozwijam twoje mocne strony
 • staram się stworzyć przyjacielską relację z uczniem, dużo humoru działa cuda
 • po zajęciach, jeśli zajdzie taka potrzeba, przygotowuję zestawy słówek w aplikacji Quizlet. Dla opornych przygotowuję spersonalizowane zestawy ćwiczeń ONLINE na stronie learningapps
 • na wyższych poziomach, staram się ograniczać polski, faworyzując rozmawianie tylko po angielsku
 • zdradzam najlepsze triki do nauki angielskiego
 • staram się organizować tak lekcje, aby nie było nudy, a lekcje minęły w mgnieniu oka

Jeśli wyrażasz zainteresowanie na korepetycje z angielskiego na Mokotowie zapraszam do kontaktu:

Product Order Form (#4)

Poznaj mnie lepiej tutaj.

Zapoznaj się z opiniami o mojej pracy.

Hugs and Kisses,

Piotr Bednarczyk

indywidualne-lekcje-angielskiego-w-warszawie-lektor

Open chat
1
Cześć,
Jak ci mogę pomóc?