Umów się na lekcję próbną!

+48 512 083 592

Zadzwoń dzisiaj

Iwicka 19/34

Warszawa

kontakt@bednarczykpiotr.pl

Skontaktuj się przez mail

Iwicka 19/34

Warszawa

+48 512 083 592

Zadzwoń dzisiaj

kontakt@bednarczykpiotr.pl

Skontaktuj się przez mail

Indywidualne lekcje angielskiego w Warszawie

Jesteś zainteresowany indywidualnymi lekcjami angielskiego w Warszawie?

indywidualne-lekcje-angielskiego-w-Warszawie

INDYWIDUALNE LEKCJE ANGIELSKIEGO W WARSZAWIE

Świetnie trafiłeś jeśli:

 • jesteś zainteresowany lekcjami angielskiego w Warszawie

   • Mieszkasz w Warszawie? Lekcje odbywają się na Mokotowie, lub z dojazdem w okolicach Sielc. Możliwe są także lekcje online

 • zależy ci na indywidualnym podejściu

   • Na takich lekcjach, jestem w stanie lepiej cię poznać. Lepiej poznać twoje mocne i te słabsze strony. Podczas zajęć jest mniej frustracji i nudy, w porównaniu z kursami grupowymi.

 • Szybkie postępy, szybciej tylko na lekcjach indywidualnych?

   • chcesz szybko zrobić postępy na indywidualnych lekcjach angielskiego? Jesteś zmęczony brakiem postępów, powtarzaniem tych samych błędów. Dzięki takim lekcjom szybciej osiągniesz wyższe poziomy znajomości języka angielskiego.sam dobierasz termin

 • Dogodny termin?

   • chcesz sam ustalić liczbę godzin w tygodniu, dogodny termin i formę zajęć (online lub stacjonarnie). Możemy spotykać się raz w tygodniu albo dwa razy w tygodniu. Ponadto, możesz wybrać spotkania 60-minutowe lub 90-minutowe.

 • chcesz uczestniczyć w lekcjach spersonalizowanych i uszytych na miarępoświęcam uwagę tylko Tobie

 • Poświęcam uwagę Tobie

  • zależy ci, żebym w czasie lekcji poświęcał uwagę tylko tobie i twoim umiejętnościom. Każdy uczeń jest wyjątkowy. Lekcje skoncentrowane na zaangażowaniu ucznia przynoszą o wiele bardziej wymierne efekty.

 • Masz głupie pytania?

  • nie musisz się martwić zadając nawet najgłupsze pytania(nikt cię nie ocenia, w przeciwieństwie do kursów grupowych). Na zajęciach jesteś po to, aby poszerzyć swoją wiedzę i nabyć nowe umiejętności. Nawet, jeśli już coś omawialiśmy, warto o to zapytać trzeci czy szósty raz. Wiedza powtórzona, zostaje na dłużej.chcesz być poprawianym

 • Ciągła korekta

   • chcesz być poprawianym, dostawać wyjaśnienia na wszystkie zagadnienia. Na swoich lekcjach stosuję zasadę zaczerpniętą z lekcji uczenia gry na instrumentach. Poprawiam najpoważniejsze błędy, abyś zrozumiał, co robisz źle. Dzięki temu zyskujesz większą swobodę i osiągamy efektywną komunikację. sam ustalasz tempo na lekcjach

 • Własne tempo?

   • chcesz uczyć się własnym tempem. Możemy iść szybciej lub wolniej. Nie musisz się dostosowywać do innych. lekcjach mówisz głównie ty

 • Mówisz głównie TY

   • Na lekcjach indywidualnych  angielskiego mówisz głównie Ty!. Nie czekasz na swoją kolejkę. Sam, jako nauczyciel wierzę w zasadę TTT(teacher talking time– czas mówienia nauczyciela), w której nauczyciel na lekcji mówi tylko 10% czasu. Dzięki niej robisz jeszcze większe postępy.

 • Poufne materiały?

   • Podczas lekcji indywidualnych angielskiego możesz pracować na poufnych materiałach(np. korespondencja), czego raczej nie zrobisz na grupowych lekcjach.Indywidualne lekcje angielskiego w Warszawie -na lekcjach angielskiego ćwiczysz gramatykę i słownictwo

 • Powtórka i  jeszcze raz powtórka!

   • Stale ćwiczysz, powtarzasz i ponownie używasz nowego słownictwa czy gramatyki. Ponownie, oglądasz się tylko na siebie!

 • Wygoda!

   • Na lekcjach indywidualnych angielskiego nikt ci nie przerywa podczas zajęć, a także nikt nie rozprasza. Indywidualne lekcje angielskiego w Warszawie - na-lekcjach-angielskiego-nie-uczysz-sie-czyichś-błędów

 • Błędy?

   • Nie uczysz się czyichś błędów. Jest to bardzo ważne, ponieważ czasami wyrugowanie utrwalonych błędów zajmuje więcej czasu. A twój czas na lekcjach indywidualnych jest najważniejszy.

13 powodów, żeby wybrać lekcje ze mną!

Z tygodnia na tydzień zacznesz mówić z coraz większą pewnością.

Materiały dostosowane do potrzebnego ci słownictwa.

Wytłumaczę ci złożone zagadnienia z gramatyki. Przećwiczysz gramatykę nie tylko w domy, a także na lekcji, dużo mówiąc.

To co najbardziej motywuje moich uczniów to moje zaangażowane i ich postępy.

Kładę duży nacisk na komunikacyjny aspekt lekcji. Na lekcjach będziesz dużo mówić. Staram się, żeby każda minuta była jak najlepiej wykorzystana.

Kurs rozpoczynamy od zidentyfikowania twoich potrzeb, oczekiwań. Skupiamy się na praktycznych aspektach języka. Aby móc wykorzystać zdobytą wiedzę jak najszybciej.

W nauce języka najważniejsza jest relacja między nauczycielem a uczniem. Dlatego często pytam o opinie o kursie. Tłumaczę sam proces nauki. Wyjaśniam niezrozumiałe aspekty.

Do nauki angielskiego potrzebne jest czytanie, rozumienie, słuchanie i pisanie. Te wszystkie aspekty znajdziesz w aplikacji Quizlet, z której będziesz korzystał po lekcji. Kliknij tutaj, abo zobaczyć przykładowe zestawy Quizlet. Ponadto, przygotowuję spersonalizowane zestawy ćwiczeń ONLINE na stronie learningapps.

Najważniejsze na moich lekcjach jest twój postęp. Z lekcji na lekcję poziom angielskiego będzie coraz wyższy. Będę wprowadzał nowe zagadnienia, abyś jak najszybciej osiągnął zamierzone cele.

Jedną z ważniejszych zasad na moich lekcjach jest ograniczenie TTT(teacher talking time-czas mówienie nauczyciela). 90% lekcji będzie poświęcone na rozwijanie twoich umiejętności mówienia. Da to szybsze efekty niż na tradycyjnych kursach.

Polski w większości nie jest ci potrzebny do nauki angielskiego. Dlatego też, na lekcjach mówię po angielsku(chyba, że sytuacja wymaga języka polskiego).

Angielskiego da się uczyć szybciej. Poznaj ze mną triki, dzięki którym angielski stanie się dla Ciebie prostszy.

Najbardziej mnie cieszy, kiedy moi uczniowie są zaskoczenie, że lekcja już minęła.

O mnie

Jestem lektorem języka angielskiego. Uczę języka angielskiego od roku 2015. Angielskiego uczę się od przedszkola, czyli ponad 20 lat. Na co dzień uczę dorosłych  na kursach indywidualnych lub  grupowych. Każdego dnia staram się poszerzać swoją wiedzę o angielskim oraz o metodyce nauki języków.

Najlepsza metoda?

Nie ma najlepszej metody nauki języka angielskiego. By skutecznie opanować obcy język potrzebujemy połączenia wielu metod. Jestem fanem metody komunikacyjnejleksykalnej, language immersion czy Total Physical Response.

Zanurz się w języku

Z własnego doświadczenia wiem, że najlepsze rezultaty osiągamy korzystając z zanurzenia się w języku. Poprzez oglądanie filmów, seriali, youtube, czytanie stron w obcym języku czy słuchanie muzyki.

Dobrze się nastaw!

Co jednak najważniejsze, potrzebne jest dobre nastawienie. To co sprawia nam większą przyjemność, tym czym się pasjonujemy, kiedy nie czujemy, że się uczymy, wtedy będziemy osiągać pozytywne rezultaty bez dołków w motywacji.

small_c_popup.png
SKONTAKTUJ SIĘ

ZACZNIJ UCZYĆ SIĘ ANGIELSKIEGO

Open chat
1
Cześć,
Jak ci mogę pomóc?