Umów się na lekcję próbną!

+48 512 083 592

Zadzwoń dzisiaj

Iwicka 19/34

Warszawa

kontakt@bednarczykpiotr.pl

Skontaktuj się przez mail

Iwicka 19/34

Warszawa

+48 512 083 592

Zadzwoń dzisiaj

kontakt@bednarczykpiotr.pl

Skontaktuj się przez mail

Bardzo dobry nauczyciel angielskiego w Warszawie

Bardzo dobry nauczyciel angielskiego w Warszawie

 • Jakie składniki są potrzebne na dobrego nauczyciela angielskiego?

bardzo dobry nauczyciel angielskiego w Warszawie

Bardzo dobry nauczyciel angielskiego wie, że uczniowie, którzy są zaangażowani i chętni do uczenia się zrobią największe postępy. Co robię, żeby zainteresować uczniów moimi lekcjami?

lekcje skoncentrowane na uczniach

BĄDŹ AKTYWNY

  • Upewniam się, że lekcje są skoncentrowane na uczniach, a ci są aktywni podczas lekcji. Sprawia to, że uczniowie są zaangażowani i dlatego też, że ludzie uczą się lepiej poprzez działanie(bycie aktywnym).

   pomagam uczniom wyznaczać cele

POMAGAM WYZNACZAĆ CELE

 • Pomagam uczniom wyznaczać cele, a także wyjaśniam dlaczego poszczególne ćwiczenia są pożyteczne, aby ci rozumieli jak treść lekcji odnosi się do ich celów. Uczeń jest zazwyczaj bardziej skory do nauki, jeśli rozumie jak lekcje pomagają mu.lekcje angielskiego potrzeby uczniów

SPERSONALIZOWANE LEKCJE ANGIELSKIEGO

  • Używam różnorodnych materiałów i zadań, aby spersonalizować lekcje. Ważne jest dla mnie, aby poznać zainteresowania, potrzeby oraz cele uczniów i planuje lekcje tak aby odnosiły się do tych wytycznych.slucham uczniow na lekcjach angielskiego

TWOJE POTRZEBY I CELE

  • Słucham, co uczniowie chcą robić, na czym się skupić podczas lekcji. Ważne jest też, aby uświadomić uczniów jakie są ich potrzeby i cele oraz jak je osiągnąć.samodzielny uczen lekcje angielskiego

 BĄDŹ WŁASNYM NAUCZYCIELEM

 • Wyposażam uczniów w umiejętność uczenia się. Pomagam uczniom stać się samodzielnymi uczącymi się, poprzez zapoznawanie ich z trikami, sposobami do uczenia się samemu.

  pisanie słuchanie czytanie mówienie lekcje angielskiego

WSZYSTKIE UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWE

 • Skupiam się na wszystkich obszarach umiejętności językowych( takich jak: czytania, pisanie, mówienie czy słuchanie) oraz gramatyki i słownictwo. W ten sposób uczniowie rozwijają się wszechstronnie. Zaniedbanie jednej z tych umiejętności wpływa na postęp w innych dziedzinach. bardzo dobry nauczyciel angielskiego w Warszawie
 •  

FEEDBACK

 • Daję i proszę o feedback(informacje zwrotne). Uczniowie zrobią tylko wtedy postępy, jeśli rozumieją obszary, w których radzą sobie dobrze i tam gdzie radzą sobie gorzej. To także odnosi się tak samo do nauczycieli.  Dobry nauczyciel angielskiego daje uczniom konstruktywny feedback i pomaga im wyciągać z niego naukę.  Dlatego staram się regularnie dawać feedback i o niego prosić. Ważne jest dla mnie, aby uczeń był zadowolony z moich lekcji.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o  lekcjach angielskiego zapraszam do kontaktu:

 • zadzwoń: 512 083 592
 • lub kliknij przycisk poniżej skontaktuj się (trafisz do formularza kontaktowego)

skontaktuj sie

Indywidualne lekcje angielskiego w Warszawie

13 powodów żeby wybrać lekcje ze mną!

Z tygodnia na tydzień zacznesz mówić z coraz większą pewnością.

Materiały dostosowane do potrzebnego ci słownictwa.

Wytłumaczę ci złożone zagadnienia z gramatyki. Przećwiczysz gramatykę nie tylko w domy, a także na lekcji, dużo mówiąc.

To co najbardziej motywuje moich uczniów to moje zaangażowane i ich postępy.

Kładę duży nacisk na komunikacyjny aspekt lekcji. Na lekcjach będziesz dużo mówić. Staram się, żeby każda minuta była jak najlepiej wykorzystana.

Kurs rozpoczynamy od zidentyfikowania twoich potrzeb, oczekiwań. Skupiamy się na praktycznych aspektach języka. Aby móc wykorzystać zdobytą wiedzę jak najszybciej.

W nauce języka najważniejsza jest relacja między nauczycielem a uczniem. Dlatego często pytam o opinie o kursie. Tłumaczę sam proces nauki. Wyjaśniam niezrozumiałe aspekty.

Do nauki angielskiego potrzebne jest czytanie, rozumienie, słuchanie i pisanie. Te wszystkie aspekty znajdziesz w aplikacji Quizlet, z której będziesz korzystał po lekcji. Kliknij tutaj, abo zobaczyć przykładowe zestawy Quizlet. Ponadto korzystam z aplikacji online learningapps.

Najważniejsze na moich lekcjach jest twój postęp. Z lekcji na lekcję poziom angielskiego będzie coraz wyższy. Będę wprowadzał nowe zagadnienia, abyś jak najszybciej osiągnął zamierzone cele.

Jedną z ważniejszych zasad na moich lekcjach jest ograniczenie TTT(teacher talking time-czas mówienie nauczyciela). 90% lekcji będzie poświęcone na rozwijanie twoich umiejętności mówienia. Da to szybsze efekty niż na tradycyjnych kursach.

Polski w większości nie jest ci potrzebny do nauki angielskiego. Dlatego też, na lekcjach mówię po angielsku(chyba, że sytuacja wymaga języka polskiego).

Angielskiego da się uczyć szybciej. Poznaj ze mną triki, dzięki którym angielski stanie się dla Ciebie prostszy.

Najbardziej mnie cieszy, kiedy moi uczniowie są zaskoczenie, że lekcja już minęła.

Open chat
1
Cześć,
Jak ci mogę pomóc?