Umów się na lekcję próbną!

+48 512 083 592

Zadzwoń dzisiaj

Iwicka 19/34

Warszawa

kontakt@bednarczykpiotr.pl

Skontaktuj się przez mail

Iwicka 19/34

Warszawa

+48 512 083 592

Zadzwoń dzisiaj

kontakt@bednarczykpiotr.pl

Skontaktuj się przez mail

Angielski online dla dorosłych

angielski-online-dla-dorosłych-nauka-ang-online

Interesują cie lekcje angielskiego online?

indywidualne-lekcje-angielskiego-w-warszawie-lektor

O mnie

Jestem lektorem języka angielskiego. Uczę języka angielskiego od roku 2015. Angielskiego uczę się od przedszkola, czyli ponad 20 lat. Na co dzień uczę dorosłych  na kursach indywidualnych lub  grupowych. Każdego dnia staram się poszerzać swoją wiedzę o angielskim oraz o metodyce nauki języków. W czasie pandemii coraz bardziej jest popularny angielski online dla dorosłych.

Najlepsza metoda?

Nie ma najlepszej metody nauki języka angielskiego. By skutecznie opanować obcy język potrzebujemy połączenia wielu metod. Jestem fanem metody komunikacyjnejleksykalnej, language immersion czy Total Physical Response.

Zanurz się w języku

Z własnego doświadczenia wiem, że najlepsze rezultaty osiągamy korzystając z zanurzenia się w języku. Poprzez oglądanie filmów, seriali, youtube, czytanie stron w obcym języku czy słuchanie muzyki.

Dobrze się nastaw!

Co jednak najważniejsze, potrzebne jest dobre nastawienie. To co sprawia nam większą przyjemność, tym czym się pasjonujemy, kiedy nie czujemy, że się uczymy, wtedy będziemy osiągać pozytywne rezultaty bez dołków w motywacji.

Interesuje cię kurs angielskiego z lektorem online?

Szukasz lekcji angielskiego online? Świetnie trafiłeś. Od kilku lat prowadzę lekcje angielskiego online przez Skype. Nauka angielskiego online nie wiele różni się od zajęć stacjonarnych. 

Co jest ci potrzebne, jeśli chcesz uczyć się angielskiego online?

 • Dobre łącze internetowe, zalecana jest prędkość 1 Mb/s. Dla dużych zajęć grupowych zalecane jest łącze ok 10 Mb/s. Średnia prędkość internetu mobilnego w Polsce to 5 Mb/s, więc wystarczy nawet prędkość internetu mobilnego. 
 • Słuchawki z mikrofonem. Osobiście korzystam ze słuchawek Microsoft LifeChat LX-3000. Posiadając dobre słuchawki unikasz frustracji niedosłyszenia tego co mówię. 
 • Wygodny fotel i coś do picia. Lekcje angielskiego online, tak jak każda nauka angielskiego obciążają twój mózg. Nawodnienie jest bardzo ważne w czasie nauki. Nawodniony mózg to dobrze pracujący mózg.

Ile trwają lekcje angielskiego online?

Tyle ile potrzebujesz. Nauka angielskiego jest długim procesem. Dlatego jeśli masz taką potrzebę polecam korzystania z większej ilości lekcji angielskiego online. Minimum to 60 min w ciągu tygodnia. Np. przejście z poziomu A1(początkujący)  do poziomu A2(przed-zawaansowany ) zajmuje około 150 godzin. Oprócz lekcji angielskiego online ważne jest także praca własna.  Im więcej pracujesz ucząc się angielskiego, tym szybsze postępy robisz w nauce angielskiego. Będąc lektorem angielskiego już od ponad 5 lat, najbardziej optymalną liczbą lekcji w ciągu tygodnia to 2 spotkania po 90 minut. Z mojego doświadczenia, uczeń potrzebuje około 30-40 minut, aby tak naprawdę rozgrzać się do nauki angielskiego.  Dlatego warto korzystać z lekcji, które trwają 90 minut.

Intensywny kurs angielskiego online

Zależy ci na szybkich postępach w twojej nauce angielskiego? Spotykaj się ze mną online częściej. Czytając poprzednią sekcję tekstu, dowiedziałeś się, że najbardziej optymalną liczbą lekcji angielskiego są spotkania dwa razy w tygodniu po 90 minut. Jeśli potrzebujesz nawet szybszych efektów nauki, zachęcam do nawet częstszych spotkań. Z moich własnych obserwacji, uczniowie zauważają swoje postępy dopiero po czasie od  8 albo do 12 lekcji. Jeśli chcesz utrzymać swoją motywację przy nauce angielskiego online, częstsze spotkania online to najlepsze rozwiązanie.

Dla kogo angielski online dla dorosłych?

Nie jest ważne czy miałeś przerwę w angielskim, kilka miesięcy czy kilka lat. Nawet, jeśli nie stykałeś się z angielskim ostatnio, to warto rozpocząć naukę angielskiego w każdym momencie. Jest wiele powodów, aby rozpocząć naukę angielskiego online. Angielski online rozwinie twoje umiejętności językowe w pracy, na wakacjach, przy czytaniu artykułów online, oglądaniu filmów po angielsku czy słuchaniu angielskich piosenek. Twój obecny poziom angielskiego nie jest powodem, aby odkładać naukę angielskiego. Zacznij już dziś i krok po kroku rozwijaj swoje umiejętności językowe.

Angielskie online dla dorosłych

W swojej karierze lektora angielskiego, zdobyłem najwięcej doświadczenia ucząc angielskiego dorosłych. Jeśli zastanawiasz się co jest ważne w nauce angielskiego online dla dorosłych, to przygotowałem kilka sekretów, dzięki którym dowiesz się dlaczego twoje lekcje angielskiego były czasami nieudane, czemu niektóre z nich były wyjątkowe.

ODPOWIEDNI TEMAT LEKCJI DLA DOROSŁYCH

 •  Jeśli interesuje cię nauka angielskiego przez internet, warto uświadomić sobie, co cię tak naprawdę interesuje. Nie przejmuj się, czy to co mówisz jest interesujące dla nauczyciela. Głównym celem lekcji angielskiego jest rozwinięcie twoich umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim. Pamiętaj, aby na lekcjach mówić o tym co jest dla ciebie ważne, potrzebne w życiu codziennym.

NAUCZYCIEL, KTÓREMU ZALEŻY

 • Pamiętam, że najbardziej przyjemnymi lekcjami w szkole były dla mnie lekcje angielskiego. Wiązało się to głównie z nauczycielami angielskiego, którzy kochali swoją pracę i przedmiot, który uczyli. Dorosły zauważy w jednej chwili, że znalazł się na lekcji, gdzie nauczycielowi po prostu nie zależy. Dla mnie osobiście, nauczanie angielskiego innych jest największą przyjemnością w życiu. Dzięki angielskiemu, moje życie stało się po prostu łatwiejsze, a zdobycie wiedzy, którą codziennie nabywam, byłoby niemożliwe, gdyby nie uczenie się angielskiego. 

ZADAWAJ JAK NAJWIĘCEJ PYTAŃ

 • Pamiętaj, że twoim głównym celem na lekcjach angielskiego jest poszerzenie twojej wiedzy i zrozumienie kwestii, których wcześniej nie rozumiałeś. Dlatego nie bój się zadawać pytań, nie ma głupich pytań. Zadając pytania pomagasz też mi, pytania są formą feedbacku. Dzięki temu, mogę zobaczyć, które zagadnienia są dla Ciebie wciąż niezrozumiałe czy potrzebują dodatkowego przećwiczenia.

CZASAMI TRZEBA SIĘ WYGIĄĆ

 • Na lekcjach angielskiego online, staram się być po prostu elastyczny. Zawsze do lekcji przychodzę przygotowany, ale każda uczący się jest inny. Nawet moje najlepsze intencje czasami się zderzają z rzeczywistością. Zdarza się, że na lekcji trzeba się cofnąć do poprzedniego tematu, powtórzyć niektóry kwestie, a temat przygotowany na konkretną lekcję odłożyć na późniejszy termin. 

POPRAWIAM BŁĘDY, CZYLI KOREKTA

 • Nie zrobisz postępów, jeśli nie będziesz poprawiał swoich błędów. Dlatego tak ważne jest, aby nauczyciel prowadził ciągłą korektę w czasie lekcji angielskiego.  Jest wiele różnych sposobów do korekty błędów uczących się, np. proste gesty, powtarzanie błędnego zdania, zadawanie pytań nakierowujących, przypominanie o pewnych zasadach. Celem korekty nie jest wytykanie ci błędów, ale uświadamianie ci błędów(które mogą utrudniać zrozumienie cię) i staranie się o poprawne używanie form, czy wyrażeń. Celem końcowym jest wyrobienie sobie nawyku przez uczącego, aby poprawiał się sam, rozumiejąc istotę swojego błędu.

13 powodów żeby wybrać lekcje ze mną!

Z tygodnia na tydzień zacznesz mówić z coraz większą pewnością.

Materiały dostosowane do potrzebnego ci słownictwa.

Wytłumaczę ci złożone zagadnienia z gramatyki. Przećwiczysz gramatykę nie tylko w domy, a także na lekcji, dużo mówiąc.

To co najbardziej motywuje moich uczniów to moje zaangażowane i ich postępy.

Kładę duży nacisk na komunikacyjny aspekt lekcji. Na lekcjach będziesz dużo mówić. Staram się, żeby każda minuta była jak najlepiej wykorzystana.

Kurs rozpoczynamy od zidentyfikowania twoich potrzeb, oczekiwań. Skupiamy się na praktycznych aspektach języka. Aby móc wykorzystać zdobytą wiedzę jak najszybciej. Jeśli interesuje cię angielski online dla dorosłych to czekam na kontakt z Tobą.

W nauce języka najważniejsza jest relacja między nauczycielem a uczniem. Dlatego często pytam o opinie o kursie. Tłumaczę sam proces nauki. Wyjaśniam niezrozumiałe aspekty.

Do nauki angielskiego potrzebne jest czytanie, rozumienie, słuchanie i pisanie. Te wszystkie aspekty znajdziesz w aplikacji Quizlet, z której będziesz korzystał po lekcji. Kliknij tutaj, abo zobaczyć przykładowe zestawy Quizlet. Ponadto, przygotowuję spersonalizowane zestawy ćwiczeń ONLINE na stronie learningapps.

Najważniejsze na moich lekcjach jest twój postęp. Z lekcji na lekcję poziom angielskiego będzie coraz wyższy. Będę wprowadzał nowe zagadnienia, abyś jak najszybciej osiągnął zamierzone cele.

Jedną z ważniejszych zasad na moich lekcjach jest ograniczenie TTT(teacher talking time-czas mówienie nauczyciela). 90% lekcji będzie poświęcone na rozwijanie twoich umiejętności mówienia. Da to szybsze efekty niż na tradycyjnych kursach.

Polski w większości nie jest ci potrzebny do nauki angielskiego. Dlatego też, na lekcjach mówię po angielsku(chyba, że sytuacja wymaga języka polskiego).

Angielskiego da się uczyć szybciej. Poznaj ze mną triki, dzięki którym angielski stanie się dla Ciebie prostszy.

Najbardziej mnie cieszy, kiedy moi uczniowie są zaskoczenie, że lekcja już minęła.

Typy zajęć:

 • lekcje angielskiego online

 • kurs angielskiego z lektorem online

 • internetowy kurs angielskiego

 • angielski online dla dorosłych

 • konwersacje

 • przygotowanie do egzaminu FCE, CAE

Jeśli wyrażasz zainteresowanie na kurs angielskiego z lektorem online/angielski online dla dorosłych to zapraszam do kontaktu:

[fluentform id=”4″]

Poznaj mnie lepiej tutaj.

Zapoznaj się z opiniami o mojej pracy.

Hugs and Kisses,

Piotr Bednarczyk

indywidualne-lekcje-angielskiego-w-warszawie-lektor

Open chat
1
Cześć,
Jak ci mogę pomóc?